alperzengin22

AXS Yükselişinin Sonuna Yaklaşmış Görünüyor

BINANCE:AXSUSDT   AXS / TetherUS
AXS'ta oluşan hacim yapısı gereği aşağı yönlü bir hareket bekliyorum her ne kadar şuan yukarı doğru bir yapı sergilemiş olsa da yakında yatay harekete başlayıp sonrasında düşüş yaşayacağını düşünüyorum.

Hacimler incelendiğinde yatırımcıların artık alış satış yapmamaya başladığını görebiliyoruz giderek azalan işlemler bize talebin azaldığını gösteriyor zaten tepelerde oluşan talep azalışları düşüşe işaret eder.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir kişisel görüşlerimdir. Lütfen kendi kararlarınızla yatırımlarınıza yön verin.

Kullandığım eklentilere ve buna benzer başka hacim çubuk formasyonlarına benzer fikirlere eklediğim linklerden ulaşabilirsiniz. Beğendiyseniz benzer fikirler için takip etmeyi unutmayın.
코멘트: AXS de beklediğim yatay hareket yaşandı ve şimdi sıra düşüş hareketinde aşağıdaki resimde akümülasyon döneminin sonunun geldiğini anlamamızı sağlayan sıkışma eklentisi kullanılmıştır. akümülasyon sonunda fiyat patlama yaparak her iki yöne doğru gidebilir ancak AXS nin içinde bulunduğu duruma bakılınca hareketin aşağı olacağını düşünüyorum.
매매 수동청산: Akıl alır gibi değil yine yukarıya patladı. Sıkışma Eklentisi sayesinde patlamanın yaklaştığını tahmin etmek güzel olsa da yönü doğru tahmin edemedim bu sefer. Yeni güncellemeyi 1 2 gün önce yapmıştım patladı gitti hakkında bilmediğimiz bir haber filan mı var bı açıklaması olmalı mutlaka.